دفتر نفیس ماندگار

مجله تنظیم امروز مورخ ٢١/٧/٨٩ مصاحبه ای با مدیر عامل دفتر نفیس ماندگار انجام داد.

مجله ی تنظیم مصاحبه ای مفصل در زمینه قرآن نفیس نیریزی که 300 سال پیش توسط احمد نیریزی کتابت شده و دارای ویژگی های منحصر به فرد است با مدیر عامل دفتر نفیس ماندگار جناب سید مجید یوسف بیک داشته است.

این مصاحبه به زبان اردو است و در سراسر کشور هند توزیع خواهد شد.


 

/ 38 نظر / 48 بازدید
نمایش نظرات قبلی
tannaz

سلام خوشحال میشم یه سری به من بزنید بای تا های [بدرود]

کوله پشتی

من فردا فهمیدم که فردا را امیدی نیست.... همین آغاز زیباست و پایان ها را هیچ گاه امیدی نیست. تو به سر آغاز پاک و خالص بودن میرسی و من به جاده ی عشق ورزیدن به تو. من هرگز از تو نمیخواهم که با من به انتهای جاده برسی، تنها آرزویم این است که در این جاده عشق را لمس کنی و محبت پاک و ناب را. پس بیا آغاز کنیم راهی را که پایانی ندارد، بیا به امروز بیاندیشیم فردا را امیدی نیست....[گل][گل]

شهرام

سلام یادگاری: [گل]برای تا ابد ماندن باید رفت: گاهی "به قلب کسی"و گاهی"از قلب کسی"[گل][ناراحت] =============== آپ هستم.میایی؟خیلی وقته نیومدی؟حتما باید دعوت بشی تا بیایی وبلاگ خودت؟[ناراحت]

شهرام

سلام بر دوست قدیمی این دنیای مجازی با اینکه نمیایی ولی من میام و شمارو خبر میکنم. با موضوعی جدید و دور از نام وبلاگم به روز شدم.میدونم که حس خواندنشو ندارید اما با آمدنتون و گذاشتن نظر ارزشمندتون در مورد این پست جدید دل خیلی از عزیزان بیمار را شاد میکنید. _________________بیماری ام اس_____________ ______________راه های مداوای ام اس__________ ________چه کسانی به ام اس مبتلا می شوند______ منتظرتون هستم[گل] یادگاری من: [گل]وقتی برگ های پاییز رو زیر پات له می کنی یادت باشه روزی بهت نفس هدیه می کردن[گل] ======================= از آپ بعدی لینک دوستان کم کار حذف میشود.

سید علیرضا رئیسی

سلام به شما دوست فرهیخته ایام به کام باد عبادات قبول حق به روزم شما را دعوت میکنم به خوانش 1- اندر احوالات شهر 2- زن دوم و نظر واقعی خود را مرقوم فرمائید.. پس منتظر قدوم مبارک میمانم ارادتمند رئیسی گرگانی

آرمین

زندگی درک همین امروز است فهم نفهمیدن هاست ظرف امروز پر از بودن توست شاید این خنده که امروز دریغش کردی آخرین فرصت همراهی توست. به روزم ومنتظر حضورت گرمت. مرا با نگاهت رهایی ببخش.

آرمین

زندگی درک همین امروز است فهم نفهمیدن هاست ظرف امروز پر از بودن توست شاید این خنده که امروز دریغش کردی آخرین فرصت همراهی توست. به روزم ومنتظر حضورت گرمت. مرا با نگاهت رهایی ببخش.

امیر

به کوری دو چشمان حقیری که از فرط حقارت بد دهان است به هر دیوار این دنیا نوشتم نقی زیباترین نام جهان است (جواب قاطع در محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس امام هادی(ع) توسطخواننده شیطان پرست)

بصیرت ۱۱۰

سلام خدا قوت با مطلب مظلوم تاریخ... در خدمتتون هستم. مدد مولا [گل][گل][گل]