گوشی جدید با قابلیت تغییر شکل ظاهری

٣ شهریور ١٣٨٩


ICTna.ir - شرکت ژاپنی KDDI AU مدل مفهومی از تلفن‌های همراه جدیدی طراحی کرده است که می‌توانند توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کنند.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این گوشی جدید که Box To Play نام گرفته است، مانند تمام تلفن‌های همراه امروزی به یک دوربین دیجیتالی و دیگر امکانات عمومی مجهز شده است تا به نیازهای کاربران پاسخ دهد. 

اما آن دسته از کاربرانی که علاقه زیادی برای گوش دادن به فایل‌های صوتی دارند می‌توانند لذت موسیقی را در این گوشی به گونه‌ای متفاوت تجربه کنند.

این گوشی که تاکنون نمونه آن در دنیا ساخته نشده و احتمال می‌رود که در آینده نیز مشابه آن تولید نشود،‌ این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورد تا گوشی Box To Play را به صورت مکعب مربع درآورند و از سیستم‌های صوتی خاصی که در این گوشی تعبیه شده است بهره‌مند شوند.

گفتنی است گوشی جدید شرکت KDDI علاوه بر حالت معمولی که به صورت ساده طراحی شده، به صفحه‌نمایش‌های دیجیتالی مجهز است که پس از تغییر این گوشی به حالت مکعب، رقص نور‌های دیجیتالی زیبایی را برای کاربران به نمایش می‌گذارد و هماهنگ با موسیقی پخش شده، تصاویر دیجیتالی خاصی را روی صفحه پخش می‌کند.

همچنین صفحات جانبی این گوشی علاوه بر پخش تصاویر دیجیتالی، امکان انتخاب و ویرایش موسیقی‌های پخش شده را برای کاربران فراهم می‌کنند.

 

 

/ 7 نظر / 21 بازدید
بهار

سلام ندای عزیز صبحت به خیر و شادکامی[گل] چه گوشی جالبیه این[لبخند] ممنون از حضورت و لطفت عزیزم[قلب]

امید

سلام ندا خانم

الهام

سلام میلاد امام حسن مبار ک

دیانا کیانمنش

سلام روز بخیر با 2 خبر جدید از دنیای آی تی به روزم خطرناک‌ ترین کشورها از نظر حملات سایبری هجدهمین سایت پربازدید ایرانی کدام است؟؟؟؟؟؟ منتظر نظرات ارزشمند شما دوست عزیز هستم +++++++++++++++++++++++++++ دیانا کیانمنش مدیر وبلاگ فناوری اطلاعات در عصر جدید

بهشتی

باسلام وب جالبی دارید حق نگهدار